Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 31-10-2006 00:21:30

dioda87

POSTać

4811141
Skąd: Poznań/Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 245
Punktów :   

Nowa propozycja- koło miłośników Pisma Świętego

Mam propozycję. Przyglądam się ostatnio działalności młodzierzy akademickiej w parafiach. Zainteresowało mnie koło miłośników Pism,a Świętego. Są to spotkania raz w tygodniu w piątek. Na spotkaniu tym czyttane są teksty Pisma Św., które będą w daną niedzielę na Mszy Św.
Sądzę, że jest to świetny pomysł, gdyż pozwoli nam lepiej przygotować się na Mszę Św, lepiej ją przeżyć i zrozumieć! Jest to przede wszystkim propozycja dla Księdza, gdyż to Ksiądz musiałby przygotowywać te spotkania. Ale moze warto ten pomysł wcielić w życie np na czas Adwentu, gdyż wtedy możnaby zrezygnowć z wieczorów filmowych.... no ale ok czekam na wasze reflekcje:)


Wszystko to dane "przypadkiem".

Offline

 

#2 01-11-2006 11:03:40

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: Nowa propozycja- koło miłośników Pisma Świętego

fajna sprawa... z tego co mi wiadomo formacja trzeciego stopnia przewiduje cos takiego i to wlasnie od adwentu. Konspekty do tych spotkan sa gotowe od pierwszej niedzieli adwentu do niedzieli zeslania ducha swietego.


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

#3 01-11-2006 14:09:40

dioda87

POSTać

4811141
Skąd: Poznań/Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 245
Punktów :   

Re: Nowa propozycja- koło miłośników Pisma Świętego

No tak ale to mogloby sie nie ograniczac jedynie do ludzi z 3 st.Ale racja,pamietam ze takie spotkania byly. To świetnie, że w sumie większość pracy wykonana. Ale myślisz, że to wypali? Tzn czy ludzie będa na to przychodzić? Trzeba by to jeszcze z księdzem przedyskutować


Wszystko to dane "przypadkiem".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldindia.pun.pl www.sga.pun.pl www.vanilla.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.terania.pun.pl