Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej


#1 09-11-2006 20:17:12

orzeszek

Member

Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 14
Punktów :   

sami zobaczcie

http://video.google.com/videoplay?docid … 2315&hl=pl


ze tak pofiem serfujac po necie... znalazłam ten filmik, posyłam go do zioma i pytam "co myslisz?" a on "aa znam mr szatana"
nie znalam wczesniej filmikow 'tej serii'
zobaczcie co człowiek potrafi...
zapytałam innego kolegi "co o tym myslisz?" [sory za cytat] "wkurwia mnie,nie ogladam dalej"
ale niektórym sie to podoba i uwazaja ze filmik jest dobry...ze smieszny...coz... a ciekawe jakby by było gdyby drwił ktos z np. religii islamskiej? tez było by take smieszne? czasami mam wrazenie ze powiedzmy te "orientalne" [bo nie wiem jak to nazwac] religie bardziej sie szanuje niz chrzescijanstwo.
dla mnie to po prostu szkoda czasu na nagrywanie czegos takiego to raz, a dwa nawet gdybym byla niewierzaca nie wyobrazam sobie jak mozna tak drwic z religii [jakiejkolwiek], to takie gówniarskie. bo nawet nie czuje złosci do tych autorów filmu, bo cos czuje ze nawet gdybym okazała [gdybym ich spotkala osobiscie] im ze to złe, zwrocila uwage to mieliby z tego jeszcze wieksza radoche... ja nie wiem...to jest jakis po prostu niedorozwoj tych ludzi...

zreszta... ludzie nie tylko tego typu filmiki kreca...

Offline

 

#2 10-11-2006 11:23:45

dioda87

POSTać

4811141
Skąd: Poznań/Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 245
Punktów :   

Re: sami zobaczcie

No dla mnie ten filmik jest przezażający.... Boli mnie to, że większość ludzi nie szanuje naszych uczuć religijnych. I tak szczerze irytuje mnie to, że Muzłumanie bronią swej religii tak zawzięcie a "pseudochrześcijanie" bo tylko nak moge ich nazwać nie reagują na to gdy znieważa się Krzyż....  Lecz to wszystko nie wynika z  naszej słabości lecz chyba właśnie religi, bo Chrystus mówił, że mamy miłować nieprzyjaciół a nie zabijać ich, że mamy nadstawiać drugi policzek.... po prostu musimy na te zniewagi odpowiadać miłością. Szkoda tylko, ze to takie trudne


Wszystko to dane "przypadkiem".

Offline

 

#3 10-11-2006 19:04:29

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: sami zobaczcie

obejrzalam pierwsze 4 minuty... i wylaczylam, bo szkoda mi czasu na cos takigo... ktos sie 20 minut niezle bawil, mnie to nie bawi. i nawet nie chce mi sie na ten temat wypowiadac, bo skoro ktos nie ma tyle odwagi aby zdjąć maskę, czy podpisać się pod tym filmem to nie jest dla mnie żadnym partnerem do dyskusji. Nabijanie się z religii to jedno, ale mnie chyba bardziej boli to naśmiewanie się z drugiego człowieka, poniżanie go jeszcze bardziej. Poza tym zgadzam się z dorotką. czasami trzeba nadstawic drugi policzek, ale czasami trzeba sie czemuś ostro sprzeciwic, zwłaszcza gdy miesza się ludzką godność z błotem...


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

#4 11-11-2006 09:49:02

orzeszek

Member

Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 14
Punktów :   

Re: sami zobaczcie

otóż to dziouchy, zgadzam sie z Wami w zupełnosci...

Offline

 

#5 13-11-2006 22:32:28

kemot

Moderator

Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 109
Punktów :   

Re: sami zobaczcie

Ja bym w morde dał i tyle jakby do mnie podeszli i starali się kpić z tego, w co wierzę.
Przykro mi że takie niedorosty sią na świecie reklamują...
ale to jest tylko kolejny dowód jak zło jest krzykliwe... debilnie krzykliwe niestety.

Offline

 

#6 14-11-2006 17:30:19

orzeszek

Member

Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 14
Punktów :   

Re: sami zobaczcie

Łał! Tomek nie myslałam zes taki bojowy

Offline

 

#7 16-11-2006 00:20:46

kemot

Moderator

Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 109
Punktów :   

Re: sami zobaczcie

No pewnie, słuchaj! Ja się ostatnio poważnie zmieniam Budze w sobie takie Waleczne Serce! że "mogę w morde dać mogę"!!
Ale z tym zmienianiem to tak na serio.
Pozdrowałki!

Offline

 

#8 17-11-2006 21:11:19

orzeszek

Member

Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 14
Punktów :   

Re: sami zobaczcie

uuuuuuu no to ciekawam jestem ulepszonego Tomka sciskam

Offline

 

#9 17-11-2006 21:23:40

Simon

POSTać

6510722
Skąd: Skwierzyna:(/Poznań:) ;]
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 162
Punktów :   

Re: sami zobaczcie

Hmmm...Tom...Eldredge Cie zmienia aż za bardzo - 'nie poznaję kolegi, cicha woda'...Widzę, że Twoja opinia jest dość jasna.I dobrze.Ale jakoś mi tego sam nie powiedziałeś:p...Generalnie nie wiem co mam o tym filmiku sądzić - wiem tyle że zbiera się kilku psycholi (czyt. rozpuszczonych dzieciaczków bogatych rodziców) i 'zabijają nudę' - żałosne...


'Mądry jastrząb szpony kryje'...ale...'Biada mi gdybym nie głosił ewangelii!'!!!!
'So burn it down...remember to find a new way to carry on...'...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sga.pun.pl www.terania.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.vanilla.pun.pl www.przewoz9stoszki9.pun.pl